Räikkönen aloittaa varikolta.
Ei lähde. Viimeisestä ruudusta.
Räikkönen aloittaa varikolta.
Ei lähde. Viimeisestä ruudusta.
Seinäjoki - Joensuu Superpesistä Fuengirolassa. Under 16,5 juoksua 1.70 Veikkaus.
Joensuu sarjan paras ulkopelissä sekä todella hidas kenttä. Raja aivan liian korkea.
Ei lähde. Viimeisestä ruudusta.
Kubican ja Gaslyn pitäisi startata varikolta, Räikkösen viimeisestä ruudusta. Tällaisen tiedon varassa olen.
Tässä toteutuivat kaikki "uhkakuvat" ja vähän vielä niiden päälle muutamia juttuja joita ei voinut edes arvata.Seinäjoki - Joensuu, under 15,5, 1.95, 65%
- aivan järjetön juoksuraja. Pallo ei todellakaan liiku yhtä kovaa kuin normaalilla kentällä.
Joensuulta puuttuu Lauri Kivinen kokoonpanosta.
- Seinäjoen lukkari Itävalolla on lautaskammo jo kauden ekassa pelissä ja hän on antanut neljä vapaataivalta kotiin tähän mennessä.
En pysty juuri nyt tsekkaamaan peliä enkä tilastoja, mutta mitä ihmettä? 4 vapaataivalta?
Kyllä. 4 vapaataivalta kotiin ja reilusti suuremman määrän välipesille. Toisen jakson ensimmäisessä vuorossa antoi kolme vapaata kotiin, jonka jälkeen vaihdettiin penkille ja Tero Tyynelä tuli nostelemaan.En pysty juuri nyt tsekkaamaan peliä enkä tilastoja, mutta mitä ihmettä? 4 vapaataivalta?
Renkaiden kanssa oli ongelmia ja sitä ei tosiaan tiedä mitä joutuivat etusiiven kanssa tekemään, jotta saivat sääntöjen mukaiseksi...Alfan vauhti ei jostain syystä ollut samaa tasoa, kuin aiemmissa kisoissa.
FaZe - Chiefs IEM Sydney 30.4. FaZe joutuu pelaaman ekan kierroksen BO1 kahdella stand-inillä (valmentaja YNK + ustilo). Kertoimet Chiefsille tippuneet 7 tasosta tonne 2.5 jo osassa bookkereita, mutta esim. Marathonbetillä saa pienellä pelattua 6.3 kertoimeen vielä. Pienellä kokeiluun, kun kuitenkin BO1 eikä tarkempaa tietoa Chiefsin tasosta.
(Lähde: #FaZeUp on Twitter)
Nationals-Cardinals 2,35 @unibet