Hypodermic
Jäsen
- Suosikkijoukkue
- JYP
Tuon eilisen tavallaan ymmärtää kun se ei millään tapaa yllättänytkään, mutta onhan tää jo melko huumoria että sama homma on tänäänkin. Jotkin asiat ei vaan muutu.
Menet Liigan sivuille tilastoihin ja vaihdat kohdasta "tilasto" perustilastojen tilalle peliajat.Mistähän löytyisi pelaajien peliaikoja av/yv/ tasakentin? Vai löytyykö mistään..
Tänks. Vähän kun olis itte tonkinut niin olis löytynytMenet Liigan sivuille tilastoihin ja vaihdat kohdasta "tilasto" perustilastojen tilalle peliajat.
Yksi syy on se, että lasketaan mikä kiinnostaa ja kuinka paljon paskaa voidaan ottaa vastaan häviämättä rahaa.Se tässä olisi mielenkiintoista tietää että mistä helvetistä tämä johtuu? Ei se nyt ihan sattumaa voi olla että ne on jumissa aina kauden alussa. Toki käyttäjiä on paljon, mutta mitä vittua silti?
Vanha tekniikka edelleen parempaa kuin uusi.Minuutti sitten pääsin sivustolle. Nyt ei taas mitään asiaa. Onneksi vielä vuonna 2018 vanha kunnon teksti-tv pelittää ja tulokset saadaan selville.
Ehkä siellä on Panic nappi pohjassa ;)Miksei sieltä ala päitä putoilemaan, kun ei sivut toimi kunnolla? Jos minä teen työni huonosti, enkä saa asiakkaita tyytyväiseksi, niin saan huomatuksen ja sen jälkeen potkut. Miksei sama homma ole Liigan nettisivujen kohdalla? Vai onko siellä monet jo saaneet potkut ja odotellaan pelastajaa, joka saisi sivut toimimaan joka kerta, myös silloin kun uusi kausi alkaa.
Lainaus linkistä: "Tilasto- ja tulospalvelun luotettava toiminta on elinehto sivustolle."
Sieltä ei kuitenkaan näy laukaukset. Perkeleen amatöörit.Taaskaan ei toimi tulospalvelu, onneksi on Livetulokset sivusto.
Kiitos tästä!http://www.tilastopalvelu.fi/ih/gamesheet_iihf/?gid=xxx
xxx:n paikalle ottelunumero, joka näkyy liiga.fi:n peliraportin urlissa.