Meillä onki rantatunneli, lällällää.Täytyy kyllä sanoa että onpa komea tunneli. Jää Mustankallion tunneli ihan kakkoseksi...
Onko tämä nyt joku ”Tiitisen lista”? Onko minulta mennyt jotain ohi?
Ai saa lällätellä... Se ei ole hyvää käytöstä. ;-)Meillä onki rantatunneli, lällällää.
Sieltä tunnelista mitään rantaa näy. Fake news.Meillä onki rantatunneli, lällällää.
Jompan listan valmistumista odottavat kuumeisesti niin FBI, CIA kuin GRU:kin. Paavista ja Ruotsin kuninkaasta puhumattakaan.
Astumispäivä, höhöhö, hehehe, höhö...No nyt voi jo sanoa, että on aika vähän.
No nyt voi jo sanoa, että on aika vähän.
Kuulostaa tornarilta.Vielä kerkeää:
I/2020 EI KOTIUDU KOSKAAN, ahaheägÄGÄ!!!111
Vitusti napalmia ja paineella eikä mitään varttamyäten lirutteluja jokka saa uskovaisemmankin veljen vain vittuuntuun tosissaan.Jaa tällainen lista. Millainen on hyvä loppu?
Ei kai paavi nyt sentään täysikäisiä ”katsele”? Liha on pilalla, kun siinä kasvaa karvaa.Aluksi ihmettelin FBI:n kiinnostusta, mutta paavin kiinnostuneisuus, aihealue huomioiden, selittää paljon.
Michael Jackson
Jaa tällainen lista. Millainen on hyvä loppu?
Taisi olla sellainen että mälli lentää kunnolla ja paljon... Jotenkin on jäänyt sellainen kuva. Voin olla myös väärässä.Millainen on hyvä loppu?
Taisi olla sellainen että mälli lentää kunnolla ja paljon... Jotenkin on jäänyt sellainen kuva. Voin olla myös väärässä.
Jos menisin kauppaan kuulokkeet korvilla ja alkasin laulamaan mun koronamaskin alla örinämetallia, ni enks mäki olis sit masked singer? Kunhan tässä mietin ääneen.Nyt meni Masked Singer sitten Paint It Blackin päälle Kubrickin mestariteoksen lopussa. Pitääköhän tuolla lähteä käymään ihan paikan päällä?
No eihän @Iisoppi voi olla väärässä tässä. Kyllä se tietää millainen tulee lopun olla.Et ole väärässä vaan oikeassa. Siis wau.
Happy end.Jaa tällainen lista. Millainen on hyvä loppu?
Muista tägätä siihen viestiin Turha Kaukalo, Malkkinen, Käyttäjänimetön ja mikko600, ettei pojilta mene ohi.
Toistan itseäni, mutta tee se lista rauhassa ja selvinpäin. Emme halua hätiköiden ja humalassa tehtyä listaa, josta mahdollisesti unohtunut merkittävä teos pois. Kun lista on valmis, niin laita kissankokoisin kirjaimin vaikka tähän ketjuun, että mistä sen löytää. Muista tägätä siihen viestiin Turha Kaukalo, Malkkinen, Käyttäjänimetön ja mikko600, ettei pojilta mene ohi.