Jalkapallo – liveseuranta

  • 6 787 786
  • 129 757

Jeffrey

Jäsen
Nyt vasta euudun ääreen ja mitä täällä tapahtuu? Siis jo 8 minsaa pelattu eikä vieläkään maalin maalia! Ei tunny tämä OGSn projekti etenevän sitten millään.
 

Heddy#77

Jäsen
Suosikkijoukkue
Tampa Bay Lightning, Manchester United
Ei lähtenyt Hartsan pusku taaskaan ihan sinne, mihin pitäisi. Tuossa on kyllä yksi kehityskohta, mikäli mies haluaa nousta sinne aivan kärkitopparien joukkoon.
 
(1)
  • Tykkää
Reactions: V-G-

V-G-

Jäsen
Suosikkijoukkue
Україна
Senkö takia se välillä ottaa vähän kiukkua. Mä ajattelin sen käyvän jääkaapilla.
Sehän aina kommentoi happamasti jotain itseensä kohdistuneita twiittejä. Tämänkin pelin aikana jo ainakin kertaalleen.

Maguirelta taas aika tarkka pääpallo. Ronaldo olisi tehnyt tuosta paikasta maalin, pari lasta ja veroilmoituksen.
 
Suosikkijoukkue
Manchester United, Bruceola
On kyllä taas linjassa eilisen Newcastle pelin käsivirhe ja tuo Shawn-tilanne
 

PasiAnssi

Jäsen
Suosikkijoukkue
Jyp, Wycombe Wanderers
Mikko Innanen ja kulmapotku
 

V-G-

Jäsen
Suosikkijoukkue
Україна
Huutaisi Cavania ja Pogbaa Jamesin ja Fredin tilalle.
 
Suosikkijoukkue
Manchester United, Bruceola
Voisi Bruno alkaa taas keskittymään pelaamiseen tuon jatkuvan kaatuilun ja ulinan sijaan.
Leedsiltä ihan fiksua pelaamista koko ajan vähän repiä ja roikkua Brunossa. Helposti alkaa tosiaan hermostua.

Cavani & Pogba tämän taas ratkaisee. James on edelleen suosikkini...
 

wundermann

Jäsen
Suosikkijoukkue
Tappara, LUFC
Siellä Lancasterin punainen roskasakki saa taas kaiken mahdollisen edun tuomareiltakin. Siitä huolimatta pieni ja sympaattinen Leeds roikkuu vielä mukana.
 
Kirjaudu sisään, jos haluat vastata ketjuun. Jos sinulla ei ole vielä käyttäjätunnusta, rekisteröidy nyt! Kirjaudu / Rekisteröidy
Ylös