No kai se Filppula oAika vahvaa huhua kuulin, että Jokereista olisi tulossa joku hyökkääjä Poriin. Onko edustuksen mukana vai nuorissa vielä sitä ei lähde tiennyt?
Aika nollatason huhu sinällään mutta laitetaan nyr kuitenkin.
Kuusla voisi olla aika mielenkiintoinen tapaus.Aika vahvaa huhua kuulin, että Jokereista olisi tulossa joku hyökkääjä Poriin. Onko edustuksen mukana vai nuorissa vielä sitä ei lähde tiennyt?
Aika nollatason huhu sinällään mutta laitetaan nyr kuitenkin.
Kuusla voisi olla aika mielenkiintoinen tapaus.
Kuuslaa huhuillaan KalPa-osiossa sinne. Tiedä sitten.Kun nyt tuli tarkasteltua Jokerien Mestis-joukkuetta, niin kyllä sieltä Kuusla olisi loogisin vaihtoehto. Voihan se olla tietysti joku junnukin.
Junnuissa ainakin on liikennettä tänäkin vuonna Helsingistä Ässiin.Aika vahvaa huhua kuulin, että Jokereista olisi tulossa joku hyökkääjä Poriin. Onko edustuksen mukana vai nuorissa vielä sitä ei lähde tiennyt?
Aika nollatason huhu sinällään mutta laitetaan nyr kuitenkin.
Tätä juuri mietinkin, että tuo huhu saattoi koskea juuri tuota junnuosastoa. Käsittääkseni sillä tasolla kyse ihan talentista.Junnuissa ainakin on liikennettä tänäkin vuonna Helsingistä Ässiin.
Edustukseen siellä ei kauheasti vaihtoehtoja ole. Lemberg, Suni, Salonen, Kalajanniska ja Kuusla ne kiinnostavimmat.
Totti Kangasniemen ja Aatu Karvisen siirroista on ollut huhua ilmassa, saa nähdä toteutuuko. Toivottavasti.Tätä juuri mietinkin, että tuo huhu saattoi koskea juuri tuota junnuosastoa. Käsittääkseni sillä tasolla kyse ihan talentista.
Eiköhän se ole Maxim Eliseev, eikös hän käynyt joku kesä Porissa treenamassa.Aika vahvaa huhua kuulin, että Jokereista olisi tulossa joku hyökkääjä Poriin. Onko edustuksen mukana vai nuorissa vielä sitä ei lähde tiennyt?
Aika nollatason huhu sinällään mutta laitetaan nyr kuitenkin.
Muistaakseni joku jokerifani oli tunnistanut Ässien treenikuvista Eliseevin, mutta oli kyllä oikeesti Karnaranta.Eiköhän se ole Maxim Eliseev, eikös hän käynyt joku kesä Porissa treenamassa.