Vaasan Sportin ottelutapahtuma

  • 151 205
  • 552

Hokiboy

Jäsen
Suosikkijoukkue
Vaasan Sport
Olipa hienoo nähdä kun Masi ja Sebbe huudatti fanipäätyä pelin jälkeen, ja jopa yksi Espoolainen kannattaja oli aivan täysin mykistynyt tästä Vaasalaisesta yleisöstä ja tavasta pelaajien välisestä loppunäytöksestä ja oli sitä mieltä, että Sport kuuluu liigaan tämän nähdyn jälkeen.
 

Lehmäkello

Jäsen
Suosikkijoukkue
Vaasan Sport
Mites tämä playoff kausikortti nyt sitten toimii? Tuleeko sieltä vaan mobiilikortti vai saako muovikortin?
 

Palloseura

Jäsen
Suosikkijoukkue
Sport,Vps
Mites tämä playoff kausikortti nyt sitten toimii? Tuleeko sieltä vaan mobiilikortti vai saako muovikortin?
Luulisin, että vanhakortti laitetaan uudelleen toimintaan. Tämä ei mielestäni ole muutenkaan kovin hyvä tyyli jatkaa kausikortteja pleijareihin, että joutuu ostaa täysihintaisen uuden kausikortin. Vanhatapa oli varmasti monen lompakolle parempi, että laskutetaan pelattujen kotipelien perusteella.
 
Kirjaudu sisään, jos haluat vastata ketjuun. Jos sinulla ei ole vielä käyttäjätunnusta, rekisteröidy nyt! Kirjaudu / Rekisteröidy
Ylös