Eivät tulleet valituiksi kuukauden pelaajaksi Valjussa.
Oikein hyvä, kolmisen tuntia sitten painettiin vastausnappi pohjaan.Kyllä vaan. Tää oli tämmöinen ns. lapsiperhealoitusaika visalle tällä kertaa.
Oikein hyvä, kolmisen tuntia sitten painettiin vastausnappi pohjaan.
Poika heräs seitsemältä. On onneksi oppinut pistämään itselleen piirretyt päälle niin mä sain nukkua tunnin pidempään. Hoh.
Minkälaisia piirrettyjä nykylapset muuten katsovat? Noin kymmenen vuotta sitten itselläni Muumit oli ehdoton ykkönen, mutta onko trendi muuttunut?
Kun minä olin jotain kymmenen, katsoin aamulla pokemonia, sitä alkuperäistä. Sen sijaan tämä kymmenen kuukauden ikäinen kuuntelee potalla inspiroivaa tarinaa Urheasta Batmanistä joka käy kakalla. Toistaiseksi ei ole omaksunut ko. istuimen ideaa lainkaan, tarinasta huolimatta tai juuri sen takia.Pokemonia, NinjaGota ja YouTubesta pelivideoita. Ikää siis kohta kuusvee.
Hammers
Verona
Tuota, tuota. Vastaan, että Hellas Verona. Siellä on myös Chievo Verona olemassa, joten pelkkä "Verona" vastaaminen on kuin vastaisi kysymykseen "missä joukkueessa Kevin De Bruyne pelaa" että "Manchester". Tai että "minkä joukkueen kanssa FC Barcelona muodostaa El Clasicon" että "Madrid".
Ei, en tahdo säälipistettä. Halusin vaan päteä.
Litmanen?
Dinamite sitten?