TSN:llä väliajalla oli kilpailu, missä piti ampua kiekkoja keskialueelta tyhjään maaliin. Ensimmäisellä kierroksella oli vissiin kolme ampujaa, joista yks oli se jolla oli mahdollisuus voittaa miljoona. Niiden piti saada yhteensä 10 maalia kolmella vetäjällä, jotta voittaisivat Chryslerit kaikki ja kaikilla oli vissiin 10 kiekkoa, kahella vetäjällä saivat ton kymmenen maaliin ja voittivat autot.
Sitten sen miljoonan olis voittanu, jos se yks äijä olis saanu 20 sekunnissa 15 kiekkoa maaliin siitä keskialueelta, siis tyhjään maaliin!!! Se oli harjotellu sitä ja kaikkea, mutta sai vain yhdeksän kiekkoa maaliin. Tosin ymmärrän, että ei kaikille olisi helppoa, mutta en usko, että kenellekään kiekkoa pelanneelle tuo kauheen vaikeeta olisi.
Edit: Jos Ortio jatkaa hyviä otteitaan, niin maalivahtiosastolla voi Suomella olla mahdollisuudet. Toki vastustajatkin on kovempia.