IFK-osiossa Wernblomia viedään Stadiin ensi kaudeksi.
Joku TPS-henkinen nimimerkki sitä kävi meidän puolella huhuilemassa. Onko sitten joku tunnettu trolli vai ei…?IFK-osiossa Wernblomia viedään Stadiin ensi kaudeksi.
Mielestäni Wernblom haiskahtaa enemmän Ilvekseltä. (Ei ole siis mitään tietoa, kunhan mutuilen)IFK-osiossa Wernblomia viedään Stadiin ensi kaudeksi.
Mielipiteitä jakava pelaaja. Hieno maalimäärä, mutten löydä muuten tästä kaudesta sitä viime kauden lopun Lukasta. Itse en ole pettynyt, jos/kun lähtee. -17 tähän kauteen kuvastaa omaa mielikuvaa miehen tämän kauden panoksista joukkueen voittamisen eteen.Ei vittu, toivottavasti ei.
Mielipiteitä jakava pelaaja. Hieno maalimäärä, mutten löydä muuten tästä kaudesta sitä viime kauden lopun Lukasta. Itse en ole pettynyt, jos/kun lähtee. -17 tähän kauteen kuvastaa omaa mielikuvaa miehen tämän kauden panoksista joukkueen voittamisen eteen.
Jep. Tuntuu, että Makken lähtö vei mennessä tuon kaikilta muiltakin pelaajilta, ehkä aivan viimeisen muutaman pelin häivähdyksiä lukuunottamatta.Joo, se räksyttäminen, vittuilu ja fyysinen preesenssi on ollut vähän kadoksissa.
Onko sitten joku tunnettu trolli vai ei…?
Jep. Tuntuu, että Makken lähtö vei mennessä tuon kaikilta muiltakin pelaajilta, ehkä aivan viimeisen muutaman pelin häivähdyksiä lukuunottamatta.
Joukkue on nuori, pienikokoinen ja pehmeä. Rosteria tulisi mielestäni kyetä kampeamaan pikkasen isompaan ja karheampaan suuntaan.
Ei kukkaa meil tuu. No näähän ratkee aina yleensä kesällä päivää tai kahta ennen, kun soppari julkastaan. Jännä miten toimittajat ei Tepsiin tulevia skuuppaa
Niijoo sellaset, eihä meilt puutu ku reilu puoli joukkuetta vieläOnhan tulijapuolella Tuhkala ja Nässén, mitä me muilla.
Niijoo sellaset, eihä meilt puutu ku reilu puoli joukkuetta vielä
Tämä tuli tietopankista?Wernblom olisi haluttu pitää, mutta karvanopat ja kilon voi ei enää riitä. Ollaan kyllä todellakin yksi pienistä tätä nykyä.
Wernblom olisi haluttu pitää, mutta karvanopat ja kilon voi ei enää riitä. Ollaan kyllä todellakin yksi pienistä tätä nykyä.
En tiedä mitä tai ketä tarkoitat, mutta sen tiedän, että Tepsin hilut ei riitä. Haapanen ja Wernblom viimeisimmät esimerkit.Tämä tuli tietopankista?
Meinasin, että sinulla on fakta, että Wernblom lähtee hesan kirkkaisiin?En tiedä mitä tai ketä tarkoitat, mutta sen tiedän, että Tepsin hilut ei riitä. Haapanen ja Wernblom viimeisimmät esimerkit.
En tiedä mitä tai ketä tarkoitat, mutta sen tiedän, että Tepsin hilut ei riitä. Haapanen ja Wernblom viimeisimmät esimerkit.
En ole niin missään väittänyt.Meinasin, että sinulla on fakta, että Wernblom lähtee hesan kirkkaisiin?