Vahva tunne
Jäsen
- Suosikkijoukkue
- Ässät
Pelikaanit pelaa poffikiekkoa, hyvä herätys Ässille. Loppuu se löysäily, kun joka tilanne ajetaan loppuun asti.
Kovasti sä yrität, mutta vielä et oo saanu tanssikumppania :)Tuuripompulla kavennus, no ei se mitään.
Mutta olihan ratkaisu siinä 2 vs 1 tilanteessa ihan sukka. Alkukauden Petman olisi pelannut paremmin. Joku käsijarru on päällä.Positiivista muuten on, että Ville Petman ei näytä olevan vielä täysin puhki.
Pakkohan tässä on yrittää, muut seurannan ihmiset voivat muuten saada vielä käsityksen että SaiPa olisi vienyt tätä peliä, ja kokenut epäoikeudenmukaisuutta.Kovasti sä yrität, mutta vielä et oo saanu tanssikumppania :)
Ja nyt ei saada kiekkoa haltuun vaikka kuin hiljasen syötön kaveri laittaaEi pysy SaiPan pelaajat pystyssä
Selkeä ulosajo, onneksi uskallettiin myös viheltää. Nyt saisi Leppänen taikoa parit maalit.Aarnio laitataklataan selästä laitaan.
Videoille mennään ja sanoisin että tuosta on lähdettävä ulos.
Ei siihen tarvitse edes peliäPakkohan tässä on yrittää, muut seurannan ihmiset voivat muuten saada vielä käsityksen että SaiPa olisi vienyt tätä peliä, ja kokenut epäoikeudenmukaisuutta.