Viestin lähetti Jaakko
Pitäisi vaan saada mainoksia rajusti pois paidasta, sillä nykyinen paita ei kovin hieno ole. Pohja on hieno, mutta mainosmeri pilaa sitä aika ansiokkaasti.
Tottahan se on, että hienompia paidat olisivat vaikka ihan ilman mainoksia. Minusta pk-seudun joukkueet ovat onnistuneet tekemään asialliset peliasut. Muutoin olen kanssasi ihan samaa mieltä noiden tilkkutäkkien edustavuudesta.
Ei välttämättä ollenkaan hassumman näköinen olisi sellainenkaan peliasu, jonka ainoa mainos olisi tämän nykyisen Pover Raden valmistaja Coca-Colan logo. Saattaisi olla hyvinkin tyylikäs kokonaisuus, kun kerran jo ennestään ovat Tepsin kanssa yhteistyössä. Sitten pitäisi ilman muuta hankkia Tapparasta se Kossukin meille pelaamaan. Olisi taatusti monen suosikki.