Se (hän joskus aikoinaan) olisi kähminyt, töninyt, napannut mikrofoonin ja muutenkin ollut sopimaton, moderni miesoletettu ei voi luonnolleen mitään.
Vittu että on heikko Attenborough-pastissi.
Krisse Salminenkin vaikuttaa koomikolta tän rinnalla.
Mitään muuta en pentuna katsonutkaan kun luonto-ohjelmia. Poirot ei ollut siinä.Planet earth TV-sarja ei selvästi ole tuttu.
Biisin tekijät ovat käsittääkseni ruotsalaisia ja jos tämäkin kipale olisi vedetty sinkeltaisen lipun alla ja solistina joku "Carola Hägqvist", niin varmana voittajasuosikkina olisi.Ei muuten Suomi pääse jatkoon.
On kyllä melkosta paskaa. Ääniä jo kiitos.Melkosta paskaa tää väliohjelma
Melkosta paskaa tää väliohjelma
Melkosta paskaa tää väliohjelma
Herää kyllä melkoiset myötähäpeät näille välispiikeille ja huumoripläjäyksille. Ensimmäinen ja viimeinen kerta kun katson viisuja selvinpäin.Melkosta paskaa tää väliohjelma
Mikä helvetti tää portugalin biisi on?
Ruotsalaiset Linnea ja Joy Deb sekä englantilainen Ki Fitzgerald ovat tosiaan biisin takana, joten suurimmaksi osaksi ruotsalaisvoimin tehtyä tavaraa kyseessä.Biisin tekijät ovat käsittääkseni ruotsalaisia ja jos tämäkin kipale olisi vedetty sinkeltaisen lipun alla ja solistina joku "Carola Hägqvist, niin varmana voittajasuosinkina olisi.
Herää kyllä melkoiset myötähäpeät näille välispiikeille ja huumoripläjäyksille. Ensimmäinen ja viimeinen kerta kun katson viisuja selvinpäin.
Kieltämättä paljon viihdyttävämpiä välipätkiä ovat Ruotsissa tehneet tämäniltaiseen verrattuna, mutta toisaalta kuten sanoitkin niin rutiiniahan löytyy kun viisut säännöllisin väliajoin Ruotsissa järjestetään.Ruotsalaiset ovat tehneet näitä varsin hauskasti, mielestäni. Toisaalta heillä on rutiinia tähän hommaan.