Tänään tulee vielä osallistujat. Todennäköisesti mennään turnausmuodossa eli kaikki kohtaa toisensa 2x jonka jälkeen puolivälierät jne.
Katsotaan kuinka paljon ollaan saatu kasaan.
Ensi viikon lauantaina tarkoitus aloittaa. Joukkueet jaetaan kolme, neljän joukkueen lohkoon(Yhdessä lohkossa viisi). Joukkueet pelaavat 2 kertaa lohkojen sisällä vastakkain jonka jälkeen 2 parasta joka lohkosta pääsee jatkoon sekä kaksi parasta kolmosta.
Osallistujat: Jatkoaikanick, Ha nick ja Ha joukkue
Lohko A
ipa rules - Pave - Ilves 8 50-10 24
Flyingbird - Flyingbird - Tuto Hockey 8 31-22 16
Makkeli - Maka- - Espoon Siniset 8 22-25 13
tolppa83 -tolppa83 - Burn Island Flamers 8 25-16 8
Babu - Babu - Punakeltaiset 8 4-56 0
Lohko B
vilpertti - vilpertti - Särjet 8 59-7 24
mico - m1987 - Espoon Kiekkoseura 8 25-20 15
xAnZax - Porsas - Hc Gonapapat 8 20-22 13
TeroK - _eikka_ - Karhun Tarmo 8 5-29 4
Fensba - Fensba - Beautyboys 8 14-35 2
Lohko C
banaaninviljelijä - orjy - Kaljakylä Rangers 8 47-11 22
Axbor Nocturne - Terbuz - Hc SPearing 8 37-21 11
Fiiu - Fiiu - Manchester Boneheads 8 27-27 11
Jykke1978 - Jykke1978 - Hc Jykke 8 17-22 9
Baloun - Baloun - Ilves Tampere 8 12-59 3
Lohko A ottelut:
4.6 Punakeltaiset - Ilves 0-3
Burn Island Flamers - Tuto Hockey 1-5
5.6 Espoon Siniset - Ilves 1-5
11.6 Ilves - Burn Island Flamers 4-3
Tuto Hockey - Punakeltaiset 6-0
12.6 Burn Island Flamers - Espoon Siniset 0-3, ellei tuota äkkiä pelata
18.6 Punakeltaiset - Burn Island Flamers 0-9
Tuto Hockey - Ilves 0-5
19.6 Espoon Siniset - Tuto Hockey 3-4
25.6 Ilves - Punakeltaiset 9-1
Tuto Hockey - Burn Island Flamers 1-1
26.6 Punakeltaiset - Espoon Siniset 0-3
2.7 Burn Island Flamers - Ilves 1-6
Punakeltaiset - Tuto Hockey 2-9
3.7 Ilves - Espoon Siniset 10-2
9.7 Ilves - Tuto Hockey 8-2
Burn Island Flamers - Punakeltaiset 12-0
10.7 Espoon Siniset - Burn Island Flamers 1-1
16.7 Tuto Hockey - Espoon Siniset 4-2
17.7 Espoon Siniset - Punakeltaiset 4-1
Lohko B ottelut
4.6 Karhun Tarmo - Hc Gonapapat 0-2
5.6 Särjet - Espoon Kiekkoseura 5-2
8.6 Beautyboys - Särjet 0-7
11.6 Espoon Kiekkoseura - Karhun Tarmo 4-0
12.6 Karhun Tarmo - Beautyboys 2-1
Hc Gonapapat - Särjet 0-3
18.6 Espoon Kiekkoseura - Hc Gonapapat 3-0
19.6 Hc Gonapapat - Beautyboys 2-1
Särjet - Karhun Tarmo 8-1
25.6 Hc Gonapapat - Karhun Tarmo 5-0
Beautyboys - Espoon Kiekkoseura 2-3
26.6 Espoon Kiekkoseura - Särjet 0-7
29.6 Särjet - Hc Gonapapat 7-1
2.7 Karhun Tarmo - Espoon Kiekkoseura 0-7
3.7 Särjet - Beautyboys 2-11
6.7 Karhun Tarmo - Särjet 1-11
9.7 Hc Gonapapat - Espoon Kiekkoseura 5-3
10.7 Beautyboys - Karhun Tarmo 2-2
16.7 Beautyboys - Hc Gonapapat 5-5
17.7 Espoon Kiekkoseura - Beautyboys 3-1
Lohko C ottelut
4.6 Hc Jykke - Manchester Boneheads 2-2
Ilves Tampere - Kaljakylä Rangers 3-10
5.6 Kaljakylä Rangers - Hc Spearing 5-1
Ilves Tampere - Hc Jykke 1-4
12.6 Hc SPearing - Manchester Boneheads 3-4
18.6 Hc Jykke - Hc Spearing 1-1
19.6 Ilves Tampere - Hc SPearing 2-8
Kaljakylä Rangers - Manchester Boneheads 6-3
25.6 Kaljakylä Rangers - Hc Jykke 5-0
Manchester Boneheads - Ilves Tampere 10-0
26.6 Manchester Boneheads - Hc Jykke 4-3
Kaljakylä Rangers - Ilves Tampere 10-2
2.7 Hc Jykke - Ilves Tampere 5-2
3.7 Hc SPearing - Manchester Boneheads 10-2
13.7 Hc Spearing - Hc Jykke 2-2
10.7 Hc SPearing - Ilves Tampere 11-0
Manchester Boneheads - Kaljakylä Rangers 1-1
16.7 Hc Jykke - Kaljakylä Rangers 0-5
Ilves Tampere - Manchester Boneheads 2-1
17.7 Kaljakylä Rangers - Hc Spearing 5-1
Katsotaan kuinka paljon ollaan saatu kasaan.
Ensi viikon lauantaina tarkoitus aloittaa. Joukkueet jaetaan kolme, neljän joukkueen lohkoon(Yhdessä lohkossa viisi). Joukkueet pelaavat 2 kertaa lohkojen sisällä vastakkain jonka jälkeen 2 parasta joka lohkosta pääsee jatkoon sekä kaksi parasta kolmosta.
Osallistujat: Jatkoaikanick, Ha nick ja Ha joukkue
Lohko A
ipa rules - Pave - Ilves 8 50-10 24
Flyingbird - Flyingbird - Tuto Hockey 8 31-22 16
Makkeli - Maka- - Espoon Siniset 8 22-25 13
tolppa83 -tolppa83 - Burn Island Flamers 8 25-16 8
Babu - Babu - Punakeltaiset 8 4-56 0
Lohko B
vilpertti - vilpertti - Särjet 8 59-7 24
mico - m1987 - Espoon Kiekkoseura 8 25-20 15
xAnZax - Porsas - Hc Gonapapat 8 20-22 13
TeroK - _eikka_ - Karhun Tarmo 8 5-29 4
Fensba - Fensba - Beautyboys 8 14-35 2
Lohko C
banaaninviljelijä - orjy - Kaljakylä Rangers 8 47-11 22
Axbor Nocturne - Terbuz - Hc SPearing 8 37-21 11
Fiiu - Fiiu - Manchester Boneheads 8 27-27 11
Jykke1978 - Jykke1978 - Hc Jykke 8 17-22 9
Baloun - Baloun - Ilves Tampere 8 12-59 3
Lohko A ottelut:
4.6 Punakeltaiset - Ilves 0-3
Burn Island Flamers - Tuto Hockey 1-5
5.6 Espoon Siniset - Ilves 1-5
11.6 Ilves - Burn Island Flamers 4-3
Tuto Hockey - Punakeltaiset 6-0
12.6 Burn Island Flamers - Espoon Siniset 0-3, ellei tuota äkkiä pelata
18.6 Punakeltaiset - Burn Island Flamers 0-9
Tuto Hockey - Ilves 0-5
19.6 Espoon Siniset - Tuto Hockey 3-4
25.6 Ilves - Punakeltaiset 9-1
Tuto Hockey - Burn Island Flamers 1-1
26.6 Punakeltaiset - Espoon Siniset 0-3
2.7 Burn Island Flamers - Ilves 1-6
Punakeltaiset - Tuto Hockey 2-9
3.7 Ilves - Espoon Siniset 10-2
9.7 Ilves - Tuto Hockey 8-2
Burn Island Flamers - Punakeltaiset 12-0
10.7 Espoon Siniset - Burn Island Flamers 1-1
16.7 Tuto Hockey - Espoon Siniset 4-2
17.7 Espoon Siniset - Punakeltaiset 4-1
Lohko B ottelut
4.6 Karhun Tarmo - Hc Gonapapat 0-2
5.6 Särjet - Espoon Kiekkoseura 5-2
8.6 Beautyboys - Särjet 0-7
11.6 Espoon Kiekkoseura - Karhun Tarmo 4-0
12.6 Karhun Tarmo - Beautyboys 2-1
Hc Gonapapat - Särjet 0-3
18.6 Espoon Kiekkoseura - Hc Gonapapat 3-0
19.6 Hc Gonapapat - Beautyboys 2-1
Särjet - Karhun Tarmo 8-1
25.6 Hc Gonapapat - Karhun Tarmo 5-0
Beautyboys - Espoon Kiekkoseura 2-3
26.6 Espoon Kiekkoseura - Särjet 0-7
29.6 Särjet - Hc Gonapapat 7-1
2.7 Karhun Tarmo - Espoon Kiekkoseura 0-7
3.7 Särjet - Beautyboys 2-11
6.7 Karhun Tarmo - Särjet 1-11
9.7 Hc Gonapapat - Espoon Kiekkoseura 5-3
10.7 Beautyboys - Karhun Tarmo 2-2
16.7 Beautyboys - Hc Gonapapat 5-5
17.7 Espoon Kiekkoseura - Beautyboys 3-1
Lohko C ottelut
4.6 Hc Jykke - Manchester Boneheads 2-2
Ilves Tampere - Kaljakylä Rangers 3-10
5.6 Kaljakylä Rangers - Hc Spearing 5-1
Ilves Tampere - Hc Jykke 1-4
12.6 Hc SPearing - Manchester Boneheads 3-4
18.6 Hc Jykke - Hc Spearing 1-1
19.6 Ilves Tampere - Hc SPearing 2-8
Kaljakylä Rangers - Manchester Boneheads 6-3
25.6 Kaljakylä Rangers - Hc Jykke 5-0
Manchester Boneheads - Ilves Tampere 10-0
26.6 Manchester Boneheads - Hc Jykke 4-3
Kaljakylä Rangers - Ilves Tampere 10-2
2.7 Hc Jykke - Ilves Tampere 5-2
3.7 Hc SPearing - Manchester Boneheads 10-2
13.7 Hc Spearing - Hc Jykke 2-2
10.7 Hc SPearing - Ilves Tampere 11-0
Manchester Boneheads - Kaljakylä Rangers 1-1
16.7 Hc Jykke - Kaljakylä Rangers 0-5
Ilves Tampere - Manchester Boneheads 2-1
17.7 Kaljakylä Rangers - Hc Spearing 5-1
Viimeksi muokattu: