Jäätyneet kädet
Jäsen
- Suosikkijoukkue
- Parempi joukkue ja faktoihin perustavat ihmiset
HIFK - KalPa
HPK - JYP
Ilves - TPS
Lukko - SaiPa
Mukavaa kiekkoiltaa kaikille!
HPK - JYP
Ilves - TPS
Lukko - SaiPa
Mukavaa kiekkoiltaa kaikille!
RB teki muistotifon Bruutalle, tekikö muut katsojat?RB puuttuu Bruutan muistamisesta. Ei hyvä.
On siellä tifo kotokulmas.RB puuttuu Bruutan muistamisesta. Ei hyvä.
Tai ylipäätään otteluiden alut.Nämä NelonenPro pääotteluiden alut tuntuu tätä nykyä olevan järjestään katastrofaalisia SaiPalle.
No ei nyt vittu ekan minuutin perusteella voi vetää tuomaritoimintaa lokaan. Joku raja se on tuossakin.Sanotaan tää heti alkuun, että pääsette vittuilemaan "itkevistä saipafaneista". Tuomarit pelas hienosti Lukon johtoon. Vittu jos tollaset yhden käden tönäsyt vihellettäis kaikki siellä pelattais reilusti yli 60 minuuttia neljällä. On vissiin tuomareitten toimesta todettu, että eihän toi paskajengi voi johtaa ylivoimakertojen tilastoa, joten nyt vedellään reilusti keltaisia vastaan.
Sen voi nyt kuitata, ihan aiheesta tulleen jäähyn aikana.Sanotaan tää heti alkuun, että pääsette vittuilemaan "itkevistä saipafaneista". Tuomarit pelas hienosti Lukon johtoon. Vittu jos tollaset yhden käden tönäsyt vihellettäis kaikki siellä pelattais reilusti yli 60 minuuttia neljällä. On vissiin tuomareitten toimesta todettu, että eihän toi paskajengi voi johtaa ylivoimakertojen tilastoa, joten nyt vedellään reilusti keltaisia vastaan.
Kyllä tätä on kateltu useampi peli keskittyen mm. tilanteisiin Tuulola - Hämäläinen, Giliati - Seppälä ja Kolehmainen - Savilahti. Puhumattakaan SaiPa - Kärpät -ottelusta.No ei nyt vittu ekan minuutin perusteella voi vetää tuomaritoimintaa lokaan. Joku raja se on tuossakin.