Täällä SaiPa-osiossa on aika monta ketjua, jossa voit tuota pahaa oloasi purkaa, mutta tämän ketjun voisit jättää sen ulkopuolelle. Muutenkin tulee käytettyä tämän pyörittämiseen kohtuu paljon aikaa, niin vituttaa käyttää ylimääräistä aikaa siihen, että joutuu suodattamaan näitä hauskoja ja nerokkaita listauksia pois. Ei ole nimittäin ihan ensimmäinen kerta tällä kaudella, kun olet tässäkin ketjussa perseilemässä.3p Pysyk
2p Naukkarinen
1p Hutch
Vaikka kyseessä onkin leikkimielinen äänestys, niin tuomaristo (eli minä) hylkää kaikki rivit, jotka ovat puutteellisia, lähetetty äänestysajan ulkopuolella tai joissa selvästi on tarkoitus vain trollata (esim. äänestetään parhaaksi pelaajaksi kakkomaalivahti, joka availi koko pelin ajan luukkua).
Muokattu pyynnöstäsi, älä ota niin vakavasti.Täällä SaiPa-osiossa on aika monta ketjua, jossa voit tuota pahaa oloasi purkaa, mutta tämän ketjun voisit jättää sen ulkopuolelle. Muutenkin tulee käytettyä tämän pyörittämiseen kohtuu paljon aikaa, niin vituttaa käyttää ylimääräistä aikaa siihen, että joutuu suodattamaan näitä hauskoja ja nerokkaita listauksia pois. Ei ole nimittäin ihan ensimmäinen kerta tällä kaudella, kun olet tässäkin ketjussa perseilemässä.
Tämäkin on ohjeistettu jo ketjun avausviestissä: