Krapula ja aivosumu. Hetkeen ku ei kausarilaisena ole tarvinnut lippuja ostella, niin opastakaa nyt tyhmää, mistä perhekampanja lippu.fi löytyy spåra peliin? Mobiili käytössä
Lirahti kalja pelissä väärään kurkkuun, kun kuulin yleisömäärän. Ihan käsittämätön luku peilaten kahteen edelliseen voitettuu otteluun ja muutenkin viime aikojen ryhtiliikkeeseen. No, kaippa sitten 50% Kanta-Hämäläisistä lähtivät lomamatkalle Lappiin lauantai aamuna.Itseasiassa todella hyvä. Vähän pelkäsin, että menee tuonne 3k hujakoille.
Tänään ilmeisesti vielä enemmän porukkaa. Tuskin yli 4k menee, mutta lähellä sitä. Lomat varmaan tuo ja vie katsojia.
Kiitos kovasti. Onkohan se niin vaikea laittaa tuohon alun "valitse kampanja kohtaan". No nyt on liput ja tortilla-etkot ostettu.Valitset ensin liput ja paikat, sitten kun ne liput näkyy korissa niin siinä on ",Katso muut lipputyypit tästä". Sitten vaihtaa kaikki liput tuohon perhepakettiin.
Lirahti kalja pelissä väärään kurkkuun, kun kuulin yleisömäärän. Ihan käsittämätön luku peilaten kahteen edelliseen voitettuu otteluun ja muutenkin viime aikojen ryhtiliikkeeseen. No, kaippa sitten 50% Kanta-Hämäläisistä lähtivät lomamatkalle Lappiin lauantai aamuna.
Itse ihmettelin myös istumapaikallani, että mihin ne puuttuvat 2000 päätä laitetaan, kun pitkästä aikaa ympärillä oli kaikki jakkarat varattuina, ajattelin, että lähellä neljää oltaisiin väkisin.Lirahti kalja pelissä väärään kurkkuun, kun kuulin yleisömäärän. Ihan käsittämätön luku peilaten kahteen edelliseen voitettuu otteluun ja muutenkin viime aikojen ryhtiliikkeeseen. No, kaippa sitten 50% Kanta-Hämäläisistä lähtivät lomamatkalle Lappiin lauantai aamuna.
Tarkoitatko Avicii - Heart Upon My Sleeve? Biisi n. minuutin kohdalta.Osaako joku sanoa mikä toi biisi on joka soi aina heti sen jälkeen kun jäähy tuomitaan ja mennään aloitukseen?
Tarkoitatko Avicii - Heart Upon My Sleeve? Biisi n. minuutin kohdalta.
Joo! Kiitoksia tästäTarkoitatko Avicii - Heart Upon My Sleeve? Biisi n. minuutin kohdalta.
Kerho-ravintolassa on aina erittäin hyvä safka, eli tuohon hintaan voi helposti suositella.Lauantain Sport-perhepelissä on tarjolla tortillabuffa hyvin edullisesti. Onko vastaavaa ollut aiemmin eli suositteletteko?
Tullaan kahdeksan hengen voimin, ennen kiekkoa vihannut kumppanini sai neljä ensikertalaista ostamaan lipun Rinkelinmäelle oman katraamme lisäksi, kun näki SaiPa-vieraspelin paikan päällä.
Nää on lapsille tosi isoja juttuja, muistan joskus 2000-luvun alussa kun Kerho järjesti samanlaisen tapahtuman ja pääsin Mäkkärin kanssa samaan kuvaan. Silloin ne kuvat haettiin valokuvausliikkeestä.Olipas mukava yleisöluistelu ja nimmarisessio!
Mielellään siellä höntsäsivät ja juttelivat (pelaajat & valmennus) kannattajiensa kanssa. Ja orastava pleijaritunnelmahan siellä tuoksui.
Kiitos Kerho!
Olipas mukava yleisöluistelu ja nimmarisessio!
Mielellään siellä höntsäsivät ja juttelivat (pelaajat & valmennus) kannattajiensa kanssa. Ja orastava pleijaritunnelmahan siellä tuoksui.
Kiitos Kerho!
Teppo Kivelä oli keväällä 1987 SYPin konttorilla Hallituskadulla. Kuvasta päätellen niin olin minäkin. Hienoja juttuja, jotka pysyy mukana.Nää on lapsille tosi isoja juttuja, muistan joskus 2000-luvun alussa kun Kerho järjesti samanlaisen tapahtuman ja pääsin Mäkkärin kanssa samaan kuvaan. Silloin ne kuvat haettiin valokuvausliikkeestä.
Samassa tapahtumassa olin myös minä ja Pekka Peltola. Oih!Teppo Kivelä oli keväällä 1987 SYPin konttorilla Hallituskadulla. Kuvasta päätellen niin olin minäkin. Hienoja juttuja, jotka pysyy mukana.