Eli tuosta neljän nimen listasta puuttuu joku/jotkut?
No vaikkapa Daniel Nieminen, ja julkaisematon Zabransky.
Eli tuosta neljän nimen listasta puuttuu joku/jotkut?
Eli tuosta neljän nimen listasta puuttuu joku/jotkut?
Olenko ainoa, jonka yllätti että Jordan on vasta 33 vuotta? Hyvällä säkällä meillä on vielä 4-5 vuotta takalinjoilla ykkösratsu.
Monta viikkoa ollut tahti 2 sopparia per viikko. Eka to-pe ja toinen la-su.Kyllä sieltä joku tiedotus tänään on tulossa Facebookin mukaan, olisiko sitten jonkun junnun sopimus taas? Junkkari/Bares tms.
Sitten kuuluukin kysymys ketkäs siel oikein valmentaa?;) Lydman ja Rosa? Luulis et joku tääl treeneistäkin jotain kuullut ketkä niitä vetää;)Tuon Kuhta huhun voi melkein torpata. Patsastelee HIFK:n Twitterin kuvissa kun ovat jollain kalareissulla.
Lindbom taitaa kuitenkin olla
Onnistuivat jekuttamaan noilla IFK kuvilla. Toki yhdessä oli tyhjämaali, maaliemoji ja kysymysmerkki;)Väänänen taitaa tulla tänään kerta iigeessä kuva pelsun ja hifkin välisestä matsista heti sen jälkeen kun paljastettiin tänään jonkun sopimuksen tulevan julki.
Tulerkohan viikonloppuna vielä se perinteinen toinen sopparijulkaisu?
Joo noiden lisäksi ei taida ollakaan kun junnut Bares, Junkkari ja Amhamdi(?) + Niklas VirtanenEiköhän sieltä se Väänänen, ja säästelevät taas sitä Lassea
Joo noiden lisäksi ei taida ollakaan kun junnut Bares, Junkkari ja Amhamdi(?)
Lisäsin sen tohon kun itsekin muistin viiveellä;)Onkohan siellä se Horkyn ketjukaveri sitten
Ovat poistaneet ne sieltä.Mikäs Liigan sivu se olikaan, josta näki esim. Väänäsen jo joukkueen listoilla? Muistan hänet nähneeni pelaajalistalla. Nyt katsoin Pelicans-sovelluksen kautta ja ihan liiga.fi:ssä seikkailemalla, että ei näy Väänästä listoilla.