Lisää mikkihiiriä. Ei vaan lahjakas kaveri kelpaisi kyllä mainiosti. Olettaen, että saataisiin myös hieman muutakin kuin mikkihiiriosastoa kiinnitetyksi....Tuolla huhuketjussa mainittu Pelsu yhtänä mahdollisena seurana Patrik Puistolle ensikaudeksi. Onko sinne heitetty viehettä?
Saas nähä mitä Ikosen kanssa käy. Huomennahan se olisi tällä tietoa viimeinen peli Pelsussa.
Olisi kyllä hyvä haku ja rightin kätisyyskin!Huhun mukaan Petr Zamorskyä olisi tsekeistä tarjottu ensi kaudelle Suomeen. Siinä olisi ykköskorin haku, jos jotenkin saataisi naarattua Lahteen, eikä kuulemma ole ihan kärkipalkkaakaan hakemassa vaan paikkaa joko Ruotsissa tai Suomessa että pääsisi eteenpäin urallaan.
Liian kallis meidän lompakolle ja tasonsa jo osittain osoittanut kaveri. Pitäisi olla sitä kuuluisaa potentiaalia ja halpa kaveri, jotta tänne yritettäisiin hankkia.Huhun mukaan Petr Zamorskyä olisi tsekeistä tarjottu ensi kaudelle Suomeen. Siinä olisi ykköskorin haku, jos jotenkin saataisi naarattua Lahteen, eikä kuulemma ole ihan kärkipalkkaakaan hakemassa vaan paikkaa joko Ruotsissa tai Suomessa että pääsisi eteenpäin urallaan.
Jotain varmaan Raumalla tapahtuu, eilen pelissä kuului juttua Sopasen paluusta Lahteen ja JM Aaltosen saapumisesta Raumalle
Joo enempi täs oisi vituttanut, että Sopasen hiihtelyä oisi pitänyt taas katsella.Huhun tapahtumattomuudelle täydet 5 tähteä.
Toisinsanoen lähes pomminvarmasti pelkkä ankka, eli saatte kyllä pitää Juhiksenne.
Kaikkea lokaa Niemisen ja Tanuksen niskaan ei tosiaan voi kaataa. Molempien kohdalla peluutus ollut vähintäänkin kyseenalaista.