Valitettavasti oli jo SaiPa-keikalla todella huono. Ei mitään positiivista annettavaa.Eetu Tuulola on kyllä juuri nyt todella huono jäkiekkoilija. Harmi, sillä raameja olisi ihan kunnon voimahyökkääjäksi ja maalineduspelaajaksi.
Eihän tuo Heikkinen saanut edes silmiään kiinni rankibotkuskabassa...
Savinaisen ois voinu laittaa T Anuksen tilalle
Minusta hyvä peli Ilvekseltä, aika tasapainonen. Jäähyjä otettiin liikaa. Tietty kun oli sarjajumbo vastassa niin katsoo nyt kovempia vastaan.Mertarannan puheista päätellen Ilves otti taisteluvoiton maalivahtipelin avulla ollen huonompi kuin HIFK.
Juntunen on kiikuttamassa raporttia otteluvalvojalle parhaillaan.Oliko kuin miekanisku selkaan?
Hän on aina nähnyt tuloksen taakse. Myös ilman peilejä.Mertarannan puheista päätellen Ilves otti taisteluvoiton maalivahtipelin avulla ollen huonompi kuin HIFK.
IFKlla taitaa olla 50 minsaa pidempään putkeen sama määrä.Tappara 125 min ja 2 tehtyä maalia. Ei huono