Pakko antaa propsit Tamille, sillä hän on varmaan opettanut Denisenkolle tuon laukauksen kenkälaatikkoon. Tamihan teki aikoinaan Neuvostoliittoa vastaan noita joka ottelussa. Denisenko on varmaan VHS:ltä kelaillut noita Tamin rannareita.
Kaiken huippuna Tretjakin selän taakse olympiafinaalissa Naganossa 1998.Pakko antaa propsit Tamille, sillä hän on varmaan opettanut Denisenkolle tuon laukauksen kenkälaatikkoon. Tamihan teki aikoinaan Neuvostoliittoa vastaan noita joka ottelussa. Denisenko on varmaan VHS:ltä kelaillut noita Tamin rannareita.
Eeli olisi laittanut tuosta logoon.
Suomalainen "optimismi" ei koskaan petä...
Jep, mutta kuitenkin miinuskulmasta tasoihin ja loppu on historiaa! Ai niin Heponiemihän se olikin...Kyllä tuosta olisi varmaan aika moni muukin laittanut logoon tai plekseihin. Eelin suoritusten perusteella - tässä turnauksessa - ei tuo välttämättä ollut huono arvaus miten olisi käynyt.
Hauskoja nää trumppi-naamarit. Jos Obaman aikaan olisi noin tehnyt niin olisi varmaan saanut syytteen rasismista.
Suomalainen "optimismi" ei koskaan petä...
Kiersikö maalin?Slepets kiersi koko kentän ja laittoi pitkän. JMA-hat trick.
Luonnollisesti.Onko
Kiersikö maalin?
Pipoa löysemmälle vaikka olisikin Jokeritaustaa tai löytyisi Eelin julisteita seinältä.
Fakta on että ennen turnausta Eeliltä odotettiin maaleja ja niitä ei ole tullut.
Tottakai itsekkin toivon että tänään niitä mahdollisesti tulisi ja finaalissa sitten lisää.