Ja nyt 14 peliin 6+17 = 23 eli 1,64 pistettä peliä kohden.Kun kysyit, Mäkkäri on pelannut nyt seitsemän matsia ilman Rantasta tehoin 2+10.
Ed. viiden pisteen pisteen peli nostaa aikalailla keskiarvoa, ilman sitä 1,38.
Ja nyt 14 peliin 6+17 = 23 eli 1,64 pistettä peliä kohden.Kun kysyit, Mäkkäri on pelannut nyt seitsemän matsia ilman Rantasta tehoin 2+10.
Mistä tämmöinen tyypille kenellä ollut aikuisissa A-tepsissä junnuikäisenä sekä nuorissa leijonissa C. Avsissa A ja Leijonissa aina A tai C rinnassa.Pakko kysyä että kun on seurannut viime aikojen juttuja niin onko kaverille noussut eräs keltainen aine päähän?
Mistä tämmöinen tyypille kenellä ollut aikuisissa A-tepsissä junnuikäisenä sekä nuorissa leijonissa C. Avsissa A ja Leijonissa aina A tai C rinnassa.
Avs treidas Ranen, ei oikein tykännyt olla Carolinassa ja nyt Starssissa. Uskoisin, että ois jäänyt Denveriin jos ois tiennyt, että tämmöinen saaga tulisi ja olisi ottanut sen 11.75 tjsp.
235 ja RANTANEN!!
Puolet asioista ei tainnut edes olla Ranen päätettävissä, että en sanois hänelle nousseen kusen päähän. Sebua varmaan harmittaa.Katsellut vaan muutamia ulostuloja asian tiimoilta. Vaikka nyt ei tykännyt niin en mä dorkaks viitsis mainita ihmistä. Paremminkin asiat voi hoitaa.
Ootko katsonut jonkun tekoälyn luoman feikkivideon? Ei Rantanen ketään ole dorkaksi kutsunut.Katsellut vaan muutamia ulostuloja asian tiimoilta. Vaikka nyt ei tykännyt niin en mä dorkaks viitsis mainita ihmistä. Paremminkin asiat voi hoitaa.
Ilmeisesti olet siis törmännyt näihin tekoälyllä tehtyihin haastatteluihin. Ainakin yksi tällainen on pyörinyt jokaisessa somessani nyt jatkuvalla syötöllä parin päivän ajan.Katsellut vaan muutamia ulostuloja asian tiimoilta. Vaikka nyt ei tykännyt niin en mä dorkaks viitsis mainita ihmistä. Paremminkin asiat voi hoitaa.
Ilmeisesti olet siis törmännyt näihin tekoälyllä tehtyihin haastatteiluihin. Ainakin yksi tällainen on pyörinyt jokaisessa somessani nyt jatkuvalla syötöllä parin päivän ajan.
Sinänsä surullista ja jopa pelottavaa, että ihmiset ostavat nämä aitoina.
Ja Rantanen on näihin syyllinen miten?Ehkä, mutta siirrot ja saaga ovat aitoja.
Ja Rantanen on näihin syyllinen miten?
Rantanen tuntee oman arvonsa. Ei se tee pelaajasta kusipäistä.No, jos siirto tulee johonkin niin liilis agentin ja pelaajan vähän keskustelevan aiheesta. Se että Carolinassa ei napannut pelaaminen ja siirto muualle on kaikkien oma asia ja siitä turha onkin rutista.
Mulle vaan tuo kaikki saaga tuo sen että kaverilla on noussu vähän asema päähän. Enkä nyt tarkoita mitään videoita vaan yleensä mitä oon nähny.
Pääsi joukkueeseen mihin halusi ja thats it ja peli kulkee mutta mun silmissä arvostus laski.