Lopeta nyt jo, aivan yhtä rasittavaa luettavaa tuo mukahauska kitinä.
Ei toimi korona-aikana käytännössä millään buukkerilla SM-liigan liveveto normaalisti, kun ei saa ottaa katsojia ja täten eivät saa reaaliaikaista tietoa tapahtumista, and so on.Ahaa, eli se ei siis enää ole liveveto.
Mielestäni toiminut ennen ihan "normaalisti"
Ja ajattele, 2105 olis kanssa tarjolla! Ja Kärpät tyhjiin. Onnittelut Ouluun, parempi paikallaolijoista, eipä se paljoa vaatinut.Kerho nappaa tänään aikakin pisteen enemmän kuin ikinä olisi osannut edes toivoa.
Jatkot Hämeenlinnassa.
Montakohan peliä Lada vielä tarvitsisi Liigassa, että olisi Lada 1200?
Kelle se oikein tuuletti siellä? Jollekkin vahtimestarille joka huuteli sille koko pelin ajan vai perheelleen?Ei toi Bartosak pelle ole :D aika huumorituuletukset. Hyvä puolustustaistelu kyllä Pelicansilta
Hyi vittu mitä repimistä ja roikkumista, mutta linja oli mikä oli ja ansaitut pisteet Lahteen.
Kerho nappaa tänään aikakin pisteen enemmän kuin ikinä olisi osannut edes toivoa.
Jatkot Hämeenlinnassa.
Montakohan peliä Lada vielä tarvitsisi Liigassa, että olisi Lada 1200?
Jep, yhden jäähyn sai pelsut koko matsissa vaikka Lukko vei peliä ihan miten tahtoi ja Pelsu lähinnä roikkui ja huitoi koko ottelun :D
Sinänsä ihan hyvä fiilis että ottelu oli parasta Lukkoa pitkään aikaan.