Mainos

Kuunteletko selostuksia?

  • 58 560
  • 306

Parthicus

Jäsen
Suosikkijoukkue
Rauman Lukko
”Ei jumalauta!” On tainnu sitä kossua löytyä :)

Kuinka monetta kertaa Ripa joutuu lupaamaan ettei enää kiroile lähetyksen aikana? Muutama vuosi takaperin puhui tehneensä tällaisen lupauksen ja hetken päästä lipsahti taas.

Itseäni lähinnä huvittaa, mutta joku vailla elämäniloa oleva valittaja varmaan soittaa taas maanantaina toimistolle asiasta.
 

Roku

Jäsen
Suosikkijoukkue
Rauman Lukko
Se lupaa pelkästään hyvää kun Ripa kiroilee. Paitsi ettei tässä nyt tavita mitään herra Ping Pongia syömään lepakkoa.
 

Pekkis

Jäsen
Itseäni lähinnä huvittaa, mutta joku vailla elämäniloa oleva valittaja varmaan soittaa taas maanantaina toimistolle asiasta.
Juu, samma här. Ripan selostuksia kun kuuntelee, niin koko ajan on Lukon maali tuloillaan, ja sehän sen tunnelman luo. Tämän päivän selostusta kun olen kuunnellut, niin onkohan ihan tilanteiden tasalla tänään ollut. Mutta kun juuri torjuntoja katsoin, niin 9-31 näytti olevan, ja tilanne oli kuitenkin 3-7. Mitä siellä hallissa oikein tapahtuu?
 
Viimeksi muokattu:
Kirjaudu sisään, jos haluat vastata ketjuun. Jos sinulla ei ole vielä käyttäjätunnusta, rekisteröidy nyt! Kirjaudu / Rekisteröidy
Ylös