Joo ei oikein Smulilla nyt riitä, kun ei oikein pysy edes rinnalla.Inhottavaa negailla, mutta siinä oli Rautiaiselta divaritason juonikkuudella suoritettu passiyritys hyökkäyspäässä, ja Aaltonen aivan turistina omissa. Kiekolla ei ole yksinkertaisesti yhtään aikaa tehdä hitaita ja paskoja muuveja.
Ihmettelen edelleen mitä mamba näkee aaltosessa vs sinkkonen.Inhottavaa negailla, mutta siinä oli Rautiaiselta divaritason juonikkuudella suoritettu passiyritys hyökkäyspäässä, ja Aaltonen aivan turistina omissa. Kiekolla ei ole yksinkertaisesti yhtään aikaa tehdä hitaita ja paskoja muuveja.
Ensin yritti pois vastustajan fyysistä pakkia. Sitten kunnon viiletystä. Osaako edes hävetä.Kova kundi tää Tammela
Voi olla ihan inhimillinen asia kuten toinen on terve ja toinen kipeä?Ihmettelen edelleen mitä mamba näkee aaltosessa vs sinkkonen.
Jep. Heikkoja syöttöjä omissa, joiden seurauksena jäädään pyörimään siellä ja Ässät saa helposti luotua painetta. Ihan kuin Masonkin aikana.Huonolta täyttää peli taas, alun fyysisyys ainoa posi tähän mennessä.