Cinderblox
Jäsen
- Suosikkijoukkue
- Pelicans, Blue Jackets, Mighty Ducks & Kraken
Pelicans - "Ei pelkkä olut riitä mihinkään"mikäli Blood-huhu toteutuu missään muodossa: Pelicans - Stop the madness ja kohta vedän (oluen) taas.
Pelicans - "Ei pelkkä olut riitä mihinkään"mikäli Blood-huhu toteutuu missään muodossa: Pelicans - Stop the madness ja kohta vedän (oluen) taas.
Tää on taattua slogan ainesta.Liiga: "Avataan liiga, niin tyhjennysmyynnit loppuu"
Pelicans: "Hold my beer"
Naurattaa, kun Nöyrä Palvelija oli eräälle tutulle jonka firma sponsoroi Pelicanssia hehkuttanut kauden alussa, että "Nyt on muuten mestaruusjoukkue kasassa!" ja puhunut ummet lammet miten tänä keväänä nostetaan sitä pyttyä.Pelicans 2024-2025 - Piti pelata kullista, mutta menikin päin vittua
Pelicans - kaikki on kaupan, paitsi Nupen osakkeet
Tuli juomat näppäimistölle, kiitos tästä!Pelicans - kaikki on kaupan, paitsi Nupen osakkeet
Sanoisin että se on tehnyt liikaakin, parempi jos nostaisi liksaa, mutta ei sekoita pakkaa.Pelicans - muusta kyllä säästellään, mutta Nöyrä Palvelija nostakoon 150 000€ vuodessa tekemättä mitään!
Sulla on tavaralle varmaan joku hinta?Pelicans - "Ensimmäinen.. toinen.. kolmas.. MYYTY!"
Sulla on tavaralle varmaan joku hinta?
Alkoi päässä soimaan Stonen back to the stone age :DPelicans - Stone Age is back!
Ei huono korvamatoAlkoi päässä soimaan Stonen back to the stone age :D