No mitä ihmettä. Eikö tuo ihan hyvin kopannut Porissa viime kerralla?Sama se missä liigassa pelataan, Hutchinson ei saa mitään kiinni
No mitä ihmettä. Eikö tuo ihan hyvin kopannut Porissa viime kerralla?Sama se missä liigassa pelataan, Hutchinson ei saa mitään kiinni
Ja mihin tasoihin tulee? Sorry, oli pakko. Olen jo lähes ulkona.No kyllä SaiPa vielä tasoihin tulee.
Kuka tässä on kitissyt? Siinä oli kysymysmerkki lopussa. Jos ei hermot itsellä pidä, niin varmaan kandee lähteä nukkumaan.Vituttaa tällaiset kitinät. Peliä on jäljellä 48 minuuttia.
Taisi palaa vaan nakkikastikkeet pohjaan.Kuka tässä on kitissyt? Siinä oli kysymysmerkki lopussa. Jos ei hermot itsellä pidä, niin varmaan kandee lähteä nukkumaan.
Ei alkanutEi kyllä KooKookaan vakuuta, vai nytkö se pohjoisen puhuri alkoi?
Ohi mennään niin että heilahtaa.No kyllä SaiPa vielä tasoihin tulee.
Tuo toinen ei oikein ollut edes kunnon paikkaMitä hevonvittua nyt SaiPa!!?? Herätys!!! Taas päin helvettiä pelattu omassa päässä, kauheita virheitä.
Ja täytyy sanoa, että on kyllä uskomaton teho nyt kerholla, kaksi paikkaa, kaksi maalia. Ei tuo voi jatkua enää.
Onneksi pelaajat ei luovuta kun peliä on 50 minuuttia jäljellä, olisi aika monta pistettä vähemmän tältä kaudelta.Nyt pitää murhaavan ylivoiman onnistua tai sitten voidaan jo siirtää katseet seuraaviin peleihin...
Mä odotan jo seuraavan kauden otteluohjelmaa. Varoiksi Liiga, SEKÄ Mestis.Onneksi pelaajat ei luovuta kun peliä on 50 minuuttia jäljellä, olisi aika monta pistettä vähemmän tältä kaudelta.