Pokka ollut muutenkin taas ihan yössä.Hieno blokki Pokalta.
On muuten ollut aivan susihankinta.Hieno blokki Pokalta.
Toimiston pojat varaa Levin reissua. Kyllä nyt vituttaa.Kausikättelyt lähenee.
Täysin samaa mieltä. Liian helposti vietävissä kokoajan.On muuten ollut aivan susihankinta.
Oli myös komea liikkuva maski Pokan takana ja moken edessäSiinäpä se näkyy tiivistetysti hyökkäyspelien ero.
No, ei kyllä vituta lainkaan. Toimisto saa haluamansa. Toivottavasti on matkat jo varattuna.Toimiston pojat varaa Levin reissua. Kyllä nyt vituttaa.
Tämäpä se. Itsekin kiroan koko ajan, että miksi perkeleessä siellä vastustajan maalin edessä ei ole niitä maskipelaajia. Pyöritään ja hyöritään sitä rusettiluistelua sen sijaan, että toimitetaan kiekkoa maalille ja mennään samalla ottamaan niitä iskuja sinne vastustajan maalin eteen ja aiheuttamaan hämmennystä.se oli sit siinä kesäloma alkaa, taas loppui eka 5 min jälkeen hifk maalille meno , emme saa maalia jos ei ole ukkoja maskissa
Eipä tällä ole niin väliä. Jos ja pahimmillaan kun hävitään varsinaisella niin väkisin TPS tai Pelicans tulee ohi.Ja TPS johtoon.