Tuohon kun lisätään vielä Salmela-Blood, Henritius ja Lipiäinen, niin vain taivas on rajana ja jullien lisäksi Mikkelikin alkaa hikoilla vahvasti.1. Lahnaviik - Filppula -Aaltonen
Suhonen - Ahonen
2. Salonen - Forslund - Suni
Tuomola - Jeskanen
3. Vainikainen - Heikkinen - Pihlstöm
Forsblom - Rikkilä
4. Liuksiala - Lausniemi - Lind
Karvinen
Heikkeri - Risikko
Näyttää kyllä hyvältä omaan silmään. Hienoa nöhdä Jeskanen ja Rikkilä taas kokoompanossa.
Tuohon kun lisätään vielä Salmela-Blood, Henritius ja Lipiäinen, niin vain taivas on rajana ja jullien lisäksi Mikkelikin alkaa hikoilla vahvasti.
Sama vaikka Jeskanen ei tekisi maaliakaan koko keväänä, kunhan pystyy pelaamaan. Todella tärkeä pelaaja keväällä.Hienoin uutinen kuitenkin, että Jeskanen ja Rikkilä ovat takaisin pelaavissa! Jeskasella btw meni viime kaudella tammikuulle ensimmäisen maalin tekeminen, vielä ehtii!
Kiitos vastauksesta.
Ketju lukkoon.Kiitos vastauksesta.
Kotijoukkue sai nytAika paljon jaa roikkua ja estää. Kiva nähä koska Jokerit saa jäähyn kun kotijoukkue ei saa.