Ja näin. Vieläköhän ehtii sössiä myös valioliigan mestaruuden.
Ei ehdi eikä sössi, olen valmis ottamaan tästä kanssasi vedon. Ei kukaan siellä pysty enää menemään ohi, vaikka Liverpoolin taso romahtaisi.
120 minuuttia kotipelissä aikaa, siinä ajassa olisi pitänyt yksi maali tehdä. Slottilta myös huonoa pelin sisäistä valmentamista tällä kertaa, ei voi vaihtaa parhaita rankkarin vetäjiä pois vaikka kuinka olisi kova halu voittaa peliajalla. Toisesta puoliajasta tulee vähän 2020 mestareiden liigasta tippuminen Atletille mieleen, vaikkakin Pool lähti tällä kertaa jopa johdossa. Kun ei mene, niin ei mene ja sen jälkeen tuska ja väsymys kasvaa. Kova oppitunti myös pelillisesti, Enrique vei valmentajien taiston aika selkeästi tässä parissa.
Ei muuten siinäkään ole mitään järkeä, että perussarjan voittaja saa vastaan paljon paremman joukkueen, kuin mitä 8. sijalle sijoittumalla. Jääpä ainakin tavoiteltavaa ensi vuodeksi, kunhan ei vaan voita perussarjaa..