Olisikohan ollut koripallossakaan rike. Aika epätoivoiset on ajat, jos tuollaisista vaaditaan pilkkua.Ei ollut pilkun paikka, ei millään mittarilla. Täysin kalasteltu tilanne Barcan pelaajalta.
Olisikohan ollut koripallossakaan rike. Aika epätoivoiset on ajat, jos tuollaisista vaaditaan pilkkua.Ei ollut pilkun paikka, ei millään mittarilla. Täysin kalasteltu tilanne Barcan pelaajalta.
Ja ASM 1-2! Viis minuuttia kentällä ja 1+1
Viimeksi Hatem Ben Arfa ollut vastaava pelaaja Newcastlessa, jonka takia voi yksistään ottelun katsoa ja odottaa ihan mitä vaan.
Aina Sama Mies.Ja ASM 1-2! Viis minuuttia kentällä ja 1+1
Tämä on aika häkellyttävä tilasto. Tuleekohan tästä 40. vai kuudes....Newcastle 44 viimeistä peliä missä ollut tappiolla puoliajalla niin 39 tappiota ja viis tasapeliä.
Ei tullut. Harakat pysynee ylhäällä.Tämä on aika häkellyttävä tilasto. Tuleekohan tästä 40. vai kuudes....
Olen sanonut ennenkin mutta en ymmärrä miten vähän ASM:ta puhutaan. Syö kaiken maailman Zahat aamupalaks.Jumalauta. Tää oli todella iso voitto.
Lingard se vaan kylvää tuhoa...
Hoh paljos teillä oli se veto? Muistelisin että @V-G- veikkas Martialin tekevän aika paljon maaleja?Nyt tuplasti jo Martialin maalimäärä?
Hoh paljos teillä oli se veto? Muistelisin että @V-G- veikkas Martialin tekevän aika paljon maaleja?