Häh? Hallissahan on tämän kauden mittapuulla varsin hyvä tunnelma.Vittu mikä antikliimaksi koko matsin alku. Kaksi paskaa joukkuetta hiihtelee jäällä vailla tunnetta ja miten voi noin 8000 ihmistä olla noin hiljaa? Ei kuulu mitään.
Järkyttävää.
Häh? Hallissahan on tämän kauden mittapuulla varsin hyvä tunnelma.Vittu mikä antikliimaksi koko matsin alku. Kaksi paskaa joukkuetta hiihtelee jäällä vailla tunnetta ja miten voi noin 8000 ihmistä olla noin hiljaa? Ei kuulu mitään.
Järkyttävää.
Pelattais nyt edes se 10-15min.peliä ja mieluusti koko kuusikymppinen, eikä vain 10-15min.
Ootko paikanpäällä? Telkkarin välityksellä ei kuulu yhtään mitään.Häh? Hallissahan on tämän kauden mittapuulla varsin hyvä tunnelma.
En edes muista milloin sellainen HIFK on ollut, ei ainakaan Peltosen aikanaOn ikävä sitä HIFK:ta, joka painaa himamatseissa alussa päälle kuin yleinen syyttäjä ja taklaa kaikkea mikä liikkuu. Täysin hengetöntä neppailua.
Huono mikitys näissä telkkari peleissä.Ootko paikanpäällä? Telkkarin välityksellä ei kuulu yhtään mitään.
Mä ole jo hieman iäkkäämpi henkilö, joten muistan niitä aikoja hyvin. Peltosen aikana on saanut ainoastaan hävetä.En edes muista milloin sellainen HIFK on ollut, ei ainakaan Peltosen aikana
Olen. Tota on joo useampaan otteeseen tällä kaudella käyty läpi, että katsomoäänet on ihan päin persettä lähetyksessä.Ootko paikanpäällä? Telkkarin välityksellä ei kuulu yhtään mitään.
Jos päästään keskialueelle, sekin tuntuu olevan jo helvetin vaikeaa.Keskialueelta roikkua ränniin. Peltonen ja pelikirjan kannet.
Kävin ensimmäisiä kertoja 80-luvulla peleissä, oli eri meininki silloinMä ole jo hieman iäkkäämpi henkilö, joten muistan niitä aikoja hyvin. Peltosen aikana on saanut ainoastaan hävetä.