Ja Sainz seuraavaksi.
tänään klo 06.22 #24 926 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa Ja Sainz seuraavaksi.
tänään klo 06.22 #24 927 E eemuman Jäsen Suosikkijoukkue Tappara Junnuilla vähän reenattavaa kaasukontrollin kanssa. Ja näköjään myös vähän senioreimmallikin
tänään klo 06.22 #24 928 S SamSal Jäsen Suosikkijoukkue Vilpas, Englanti Ja Saintsi seinässä. Ei taida jaksaa työntää autoa varikolle. Heh heh.
tänään klo 06.23 #24 929 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa Sainzilla taisi olla autossa probleema.
tänään klo 06.24 #24 930 W Wimrfin Jäsen Suosikkijoukkue TPS, New Jersey Devils Tässähän ajetaan kilpaa tätä menoa joku 10 kierrosta.
tänään klo 06.26 #24 931 R Roger Moore Jäsen Suosikkijoukkue Upeeta Ville upeeta, KuPS Joo pitäsköhän mennä takaisin nukkumaan.
tänään klo 06.31 #24 932 E eemuman Jäsen Suosikkijoukkue Tappara Pitäs punaliputtaa jos siellä on kaks raatoa radalla..
tänään klo 06.32 #24 933 R Robin Big Snake Jäsen eemuman kirjoitti: Pitäs punaliputtaa jos siellä on kaks raatoa radalla.. Laajenna klikkaamalla Alonso ja Hamilton?
eemuman kirjoitti: Pitäs punaliputtaa jos siellä on kaks raatoa radalla.. Laajenna klikkaamalla Alonso ja Hamilton?
tänään klo 06.43 #24 934 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa 12 kierrosta menty kautta ja Leclercillä mennyt jo hermo muurille.
tänään klo 06.47 #24 935 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa teude kirjoitti: 12 kierrosta menty kautta ja Leclercillä mennyt jo hermo muurille. Laajenna klikkaamalla Ja Hamiltonilla.
teude kirjoitti: 12 kierrosta menty kautta ja Leclercillä mennyt jo hermo muurille. Laajenna klikkaamalla Ja Hamiltonilla.
tänään klo 06.51 #24 936 A Alice Jäsen Suosikkijoukkue Oulun Kärpät, sympatiat K-Espoo Sitten höntyilee Antonelli, ei sentään seinään tällä kertaa.
tänään klo 06.51 #24 937 W Wimrfin Jäsen Suosikkijoukkue TPS, New Jersey Devils Verstappen ja ajovirhe! Piastri kiittää
tänään klo 06.52 #24 938 A Alice Jäsen Suosikkijoukkue Oulun Kärpät, sympatiat K-Espoo Eikä ole helppoa mestarismiehillekkään, Verstappen töhöilee.
tänään klo 06.56 #24 939 R Roger Moore Jäsen Suosikkijoukkue Upeeta Ville upeeta, KuPS Juusela kauhistelee kun tehdään ohitus.
tänään klo 06.56 #24 940 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa Kinkku kikkaillut turva-auton takana jotakin, mutta kultapoika selviää ilman rankkua.
tänään klo 06.56 #24 941 W Wimrfin Jäsen Suosikkijoukkue TPS, New Jersey Devils Nyt kaipaisi sitä, että joko kuivuu tai ropisisi kunnolla. Nämä intermediate-kisat ovat aivan helvetin puuduttavia.
Nyt kaipaisi sitä, että joko kuivuu tai ropisisi kunnolla. Nämä intermediate-kisat ovat aivan helvetin puuduttavia.
tänään klo 07.01 #24 942 E eemuman Jäsen Suosikkijoukkue Tappara Formula-uran kuolemanlaukaus lähteä ajamaan Verstappenin tallikaveriksi. Toisaalta Perez osoitti, että tulosvastuu on aika minimaalinen. Ja tää kisa on ihan todella puuduttava, mutta alkaa olemaan niin valoisaa, että uunikala ei enää maita..
Formula-uran kuolemanlaukaus lähteä ajamaan Verstappenin tallikaveriksi. Toisaalta Perez osoitti, että tulosvastuu on aika minimaalinen. Ja tää kisa on ihan todella puuduttava, mutta alkaa olemaan niin valoisaa, että uunikala ei enää maita..
tänään klo 07.03 #24 943 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa Ferrari :D
tänään klo 07.04 #24 944 A Alice Jäsen Suosikkijoukkue Oulun Kärpät, sympatiat K-Espoo Ferrarin varikkomuuri osaa olla kyllä vuosi toisensa jälkeen tahattoman huumorin kultakaivos :D
tänään klo 07.04 #24 945 F FatalAnoxia Jäsen Suosikkijoukkue Tappara "Penkki on täynnä vettä" T. Leclerc "Se on varmaan vettä" T: Ferrari
tänään klo 07.05 #24 946 A Alice Jäsen Suosikkijoukkue Oulun Kärpät, sympatiat K-Espoo FatalAnoxia kirjoitti: "Penkki on täynnä vettä" T. Leclerc "Se on varmaan vettä" T: Ferrari Laajenna klikkaamalla Livekuvaa Ferrarin muurilta: Linkki: https://youtu.be/GXMzNZABSK4?si=h3QTIw_wXC9lXFkT
FatalAnoxia kirjoitti: "Penkki on täynnä vettä" T. Leclerc "Se on varmaan vettä" T: Ferrari Laajenna klikkaamalla Livekuvaa Ferrarin muurilta: Linkki: https://youtu.be/GXMzNZABSK4?si=h3QTIw_wXC9lXFkT
tänään klo 07.08 #24 947 W Wimrfin Jäsen Suosikkijoukkue TPS, New Jersey Devils Piastri on nopeampi kuin Norris. Tässä haetaan tallin sisäisiä asetelmia heti ensimmäisessä kisassa.
tänään klo 07.11 #24 948 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa Tallimääräys heti kun alkoi näyttää hauskalta.
tänään klo 07.15 #24 950 T teude Jäsen Suosikkijoukkue Detroit Red Wings/Lions, Jokerit, SaiPa Ja nyt saa kisata kun Piastri jää kauemmas.