Ei änärissä ole tämmöisiä joukkueita. Jenkkien ja Kanadan palkat on yli tuplat palkkakatostaMiten nää pakit pystyy pelaa änärissä kun eivät pysy kenenkään perässä? Tai sitten hyökkääjät.
Ei änärissä ole tämmöisiä joukkueita. Jenkkien ja Kanadan palkat on yli tuplat palkkakatostaMiten nää pakit pystyy pelaa änärissä kun eivät pysy kenenkään perässä? Tai sitten hyökkääjät.
Olis nopeat linnanjuhlat, kun ei Pendo kättelisi ketään.Pendo presidentiksi. Jos tästä jotain positiivista pitää hakea, niin eipähän pääse hurrit finaaliin vaikka tekisivät mitä.
Ja Anttila jengin ulkopuolelta tietenkinOn kyllä melko huvittavaa että täällä porukka tosissaan dumaa Pennasta ja Lankista, kun taso-ero on noin järkyttävä kenttäpelaajien osalta. Suomen joukkueesta mahtuisi max. 2 ukkoa tuohon Kanadan nippuun.
Aletaan vetämään mattoa alta?Mikähän järki on laittaa ykkösmaalivahti vasta nyt maaliin, kun peli on jo 4-0?
Aa sulla oli näkymätön hymiö siinä. En huomannut.Sinä olet ainoa joka tässä itkee. Jatketaan.
"Pitääkö johonkin lehdistötilaisuuksiinkin osallistua?"Jättääköhän Pennanen kättelyt väliin?
Suomalaisten on aina löydettävä syntipukkinsa vaikka hävitään materiaaliltaan ylivoimaiselle jengilleOn kyllä melko huvittavaa että täällä porukka tosissaan dumaa Pennasta ja Lankista, kun taso-ero on noin järkyttävä kenttäpelaajien osalta. Suomen joukkueesta mahtuisi max. 2 ukkoa tuohon Kanadan nippuun.
Ykkösveska ei ole edes pukenut peliin. Luukkosen olisi pitänyt pelata.Mikähän järki on laittaa ykkösmaalivahti vasta nyt maaliin, kun peli on jo 4-0?