Ja nyt tpsOn kyllä jännää seurata taulukkoa. Minuutti sitten Teps oli menossa jatkoon ja just nyt se on Kärpät.
Juuh, viiskolmoset hiottiin jo kuosiin aiemmin.Hyvää alivoima harjoitusta pleijareita varten.
11 peliä kiikareilla. On kyllä muuttunut siitä alkukauden pelimiehestä tyystin hmv-tason pelaajaksi. Poppareille laittaisin itse, jos vaan Estephan/Palola kaksikosta jompi kumpi tai molemmat palaa.En kyllä ymmärrä miks toi Lipiäinen hakee aina tota rannaria
Samaa mieltä. Ja eikös tuo ole muutenkin erikoistunut syöttäjänä, niin ihmettelen vaan, että miksi hakee aina yv:llä tuota samaa vetoa tuosta kaarelta kun ei se ikinä uppoa.11 peliä kiikareilla. On kyllä muuttunut siitä alkukauden pelimiehestä tyystin hmv-tason pelaajaksi. Poppareille laittaisin itse, jos vaan Estephan/Palola kaksikosta jompi kumpi tai molemmat palaa.
Joo ja Rubin penkille. Maksimoidaan mahdollisuudet.Pari jäähyä vois ottaa viä ja koittaa sitä ekaa av-maalia, Fabre hyökkäyssiniselle kyttään
Ny käppyrätJa nyt tps
Rohdin on muuten harvinaisen ärsyttävän näköinen ja oloinen tapaus ollakseen entinen Pata.Voisi kuserikki olla kerrankin hyödyksi ja vedellä Rodinia pataan.
Eikä ollut ensimmäinen kerta tänään, osuisipa seuraavaksi. Kruunaisi hienon illanYrittikö JMJ ilmaveiviä :DD