Mainos

Ärsyttävin mainos?

  • 757 293
  • 3 536

Arnold

Jäsen
Suosikkijoukkue
SM2013
Keskon KSM-mainos.

"Syömään syömään syömään syömään...". Miksi helvetissä niiden kloppien pitää seisoa pöydän ympärillä?
 
Suosikkijoukkue
in Sami we trust
Onks Chicken McNuggets Chicken McNuggets jos...

No mikä muukaan se olis vitun pällit
 

Arnold

Jäsen
Suosikkijoukkue
SM2013
Elisan radiomainos, jossa "PIIP, seuraa tiedotus". Ei helvetti. Liikenne vaarantuu!
 

Wizzö

Jäsen
Snellmanin "maista itämaista" jne. mainos. Verenpaine nousee joka kerta.
 

Ilmari Ahde

Jäsen
Suosikkijoukkue
Haukiputaan huorakuoro
Activian mainos jossa on maailmankaikkeuden paskin rallatus ”kalsiumia jugurttia nam aineenvaihdunta..”. Eihän siinä biisissä ole mitään järkeä eikä rytmiä, kuin jonkun aloittelevan rytmipuhemölisijän tuotos, energiajuomapäissään laukonut toistensa kanssa sopimattomia sanoja perätysten.
 

CuJo#31

Jäsen
Suosikkijoukkue
Penguins | HIFK | Leijonat | Les Bleus
Radiossa pyörii aika ajoin tuotteiden X mainoksia, ja jokaisen perään on sitten lisätty ärdyttävästi että tämänkin tuotteen saat Citymarketista. Tämä sitten kestää suunnilleen koko mainoskatkon ajan. Raivostuttavaa ja kanava hiljenee välittömästi kun tämä kimara alkaa.
 
Kirjaudu sisään, jos haluat vastata ketjuun. Jos sinulla ei ole vielä käyttäjätunnusta, rekisteröidy nyt! Kirjaudu / Rekisteröidy
Ylös