madeOFspade
Jäsen
- Suosikkijoukkue
- Ässät
Ei tuo tuomareiden toiminta tänään ihan playoffien tasolla ole. Aaltonen luistelee ilman kypärää kohti vaihtoaitiota ja taklaa Viljasen matkalla. Ei jäähyä. :D ei kai se pelaamista sit ollu...
5+20 komeilee Liigan sivuilla molemmilla:DLähdettiinkö tosta suihkuun?
Kyllä. Täys vitsi.Lähdettiinkö tosta suihkuun?
Arvostan huumorimiehiä. Tsempit.Teidän kapteeni siellä kävi junnupelaajan kimppuun.
Isäänsä tullut.Räsänen on kyllä humoristinen hahmo
Kova löysi jyvän! Kapteenille pisteet moken puolustamisesta!!Ei ois uskonut että toi hoidettiin sääntöjen mukaan eli Keskitalolle tuli se 2min epäurheilijamainen käytös
Teillähän lato oli luonnollisesti täynnä.Mielenkiinnolla odotan yleisömäärän julistusta Turussa.
Mitäköhän tähän nyt sanoisi…5+20 komeilee Liigan sivuilla molemmilla:D
Miten se tähän liittyy?Teillähän lato oli luonnollisesti täynnä.
Keskitalo kyllä tietää mitä rottailusta saattaa seurata. Ei hänelle kuinkaan käynyt ja tuomarit lopulta hyvin ajan tasalla. Keskitalon hölmöilystä seurasi alivoima kuten kuuluikin.Yksi espoolainen vastaa neljää mouhoa. Hauska puhua tyylittömyydestä kun kokee, että 1v4 on tyylikästä ja oikein. Ja vain yhdelle löydettiin jäähy. Varmaan tauolla sekin muuttuu, kun joulupukki käy valittamassa.
Whataboutismi elää vahvana.Teillähän lato oli luonnollisesti täynnä.
Ei toki hyviä lukemia ollut Leprassakaan, mutta Turussa näyttää hävyttömän tyhjältä.Teillähän lato oli luonnollisesti täynnä.
Jos olisi yksi äijä tullut kyselemään perään, niin tämä olisi ymmärrettävä. Mutta siinä sai kimppuunsa 3 ukkoa. Olisi pitänyt jakaa enemmän väkivaltaisuusjäähyjä puolin ja toisin.Ei ois uskonut että toi hoidettiin sääntöjen mukaan eli Keskitalolle tuli se 2min epäurheilijamainen käytös
Teillähän lato oli luonnollisesti täynnä.
Onhan se hauska mies. Näyttelijä ja kaikkea, kunnon tamperelainen siis.No no, mistä tiiät?
Laukaus, joka on niin hidas, koska pelaaja kuuli vihellyksen liian myöhään että olisi tuon voinut estää. 1 mies noihin juttuihin millä tahansa muulla joukkueella riittää. Eikä siihen enempää tarvita.Keskitalo kyllä tietää mitä rottailusta saattaa seurata.
No öh...ok. olkoon niin....Onhan se hauska mies. Näyttelijä ja kaikkea, kunnon tamperelainen siis.
Oisko punttin paikka jos ei nelistään saa edes jäihin kammettua?Keskitalo kyllä tietää mitä rottailusta saattaa seurata. Ei hänelle kuinkaan käynyt ja tuomarit lopulta hyvin ajan tasalla. Keskitalon hölmöilystä seurasi alivoima kuten kuuluikin.
Niin ei kai sillä niin väliä että oisko vielä Mustonen ja Virtanen saanut kakkoset. Välillä näistä on annettu salomonit vaikka noista aina kuuluisi se 2min vetäjälle antaa.Jos olisi yksi äijä tullut kyselemään perään, niin tämä olisi ymmärrettävä. Mutta siinä sai kimppuunsa 3 ukkoa. Olisi pitänyt jakaa enemmän väkivaltaisuusjäähyjä puolin ja toisin.
Jos olisi yksi äijä tullut kyselemään perään, niin tämä olisi ymmärrettävä. Mutta siinä sai kimppuunsa 3 ukkoa. Olisi pitänyt jakaa enemmän väkivaltaisuusjäähyjä puolin ja toisin.