Viestin lähetti kakes
Höllää pikkuisen kravaattia ja yritä keksiä sisältöä myös omiin kirjoitteluihisi.Etkö ole vieläkään sisäistänyt sitä että kevyt huulenheitto kuuluu asiaan näin paikallispelin alla?Jos kerran otan niin kovin sinua päästä yritä keksiä joku yhtä hyvä kommentti jostain Hermes-pelaajasta.
Kravatti on höllänä aina hyvän maun rajaan asti.
Itse pyrin kirjoittamaan silloin kun on asiaa, en väkisin. Hermeksen jätkistä keksisin vaikka mitä kirjoitettavaa, mutta eipä se hirveesti sydäntä lämmitä naljailla esim Uskin juoppoudesta jollain foorumilla. Mielummin huudan sen sille kentällä.
Huumoria multa kyllä löytyy, todennäköisesti se ei vain ole ihan samalla aaltopituudella omasi kanssa.
Eikä se Mattila ole ikinä ollut oma henk.koht. suosikki vaan aikalailla v*tuttaa jos jätkä tyrii, vaikka on tosi tärkeä lenkki Sportissa.
No onneksi Hermeksellä on edes jotaikin parempaa kuin Sportilla, nimittäin paikallisvastustaja:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
-Vousku, vice chairman of FOOSC, Vaasa-